Vai Tu esi bijis festivālā Rīgā, kurā norit vairāk kā 13 aktivitātes, apvienojot sacensības garu ar atpūtu?

PIESAKIES!

Izvēlies aktivitāti, veido komandu un padari Jenotu Urban Trap Festival par sev vēl līdz nebijušu pieredzi. 

beer pong Latvia open

BEER PONG LATVIA OPEN - 2020. gada Latvijas čempionātā apvienība “Jenoti”, uzstādīja Baltijas rekordu komandu skaita ziņā - 100 komandas. 2022. gadā atvērām Latvijas Beer Pong federāciju un šogad Jenotu Urban Trap Festival laikā norisināsies Latvia Open sacensības ar mērķi uzstādīt jaunu rekordu, izveidot vēl nebijušu naudas balvu fondu, kā arī piesaistīt citu valstu pārstāvjus, veicināt Beer Pong attīstību, ne tikai kā izklaidei, bet gan kā sportisku aktivitāti. Ja esi azartisks un patīk spēles gars, tad noteikti šis būs priekš tevis. Tev būs iespēja cīnīties gan solo turnīros, gan iespēju parādīt sevi komandā.

 PIETEIKTIES   nolikums

dance battle

DANCE BATTLE ir urbānās kultūras neatņemama sastāvdaļa, tajā satiekās dažādākie deju stili. Caur to varam redzēt, ka cilvēka īstā ekspresija notiek caur ķermeni, jo tas nekad nemelo. JUTF deju battlos vari redzēt patiesu sajūtu virpuli un ļaut vaļu jebkurai emocijai, kuru izjūti priekšnesuma laikā!

 PIETEIKTIES nolikums

Biljarda turnīrs

BILJARDS ir kļuvis par neatņemamu Jenotu Urban Trap Festival sastāvdaļu. Vai zināji, ka pūls ir viens no biljarda paveidiem ar četrām disciplīnām: pool8, pool9, pool10, pool14+1?! Festivāla ietvaros notiks arī biljarda turnīrs viszināmākajā disciplīnā “pool8”, kas norisināsies “BAMS POOL HOUSE” telpās. BAMS ir vadošais biljarda sporta klubs Latvijā, kurā ir pieejami 11 kvalitatīvi un aprūpēti pūla galdi, kas nodrošina iespēju organizēt arī tādus turnīrus kā Rīgas kausu, Latvijas čempionātus un pat turnīrus Baltijas līmenī.

 PIETEIKTIES Nolikums

Graffiti battle

GRAFFITI BATTLE ir viena no svarīgākajām urbānas kultūras sastāvdaļām. Jenotu Urban Trap Festival mērķis ir sniegt tās dalībniekiem iespēju izpausties un veidot savu unikālo mākslu. Mēs piedāvājam vienreizēju iespēju tieši TEV bezmaksas piedalīties šajā aktivitātē. Mēs nodrošināsim krāsu baloniņus un plāksni uz kuras varēsi veidot savu vīziju par urbāno kultūru, tāpēc, ja esi ar krāsas baloniņu uz TU, tad noteikti piesakies un tiekamies sacensībās.
Šo aktivitāti vērtēs urbānās kultūras pārstāvji un festivāla apmeklētāji. 

 PIETEIKTIES  nolikums

cornhole 

CORNHOLE ir telpu un āra spēle, kas ir ļoti interesanta un vienkārša. Spēlējot CORNHOLE tiek veicināta koordinācija, attāluma izjūta, cīņas azarts un, protams, jautra laika pavadīšana. Spēles princips - ar kukurūzas maisiņiem censties trāpīt koka platformas caurumā.
Jenotu Urban Trap Festival Tev piedāvā iemēģināt savu roku maisiņu mešanā un, kas zin, iespējams, atklāsi jaunu talantu!

 PIETEIKTIES nolikums

GALDA TENISS

GALDA TENISS tiek uzskatīts par vienu no pasaules populārākajiem sporta veidiem! Spēle notiek uz taisnstūrveida zaļa vai zila galda, ko uz pusēm sadala 15cm augsts tīkls.  Spēles temps ir ļoti ātrs, un sportistiem vajadzīga laba reakcija. Ja vēl neesi izmēģinājis savas spējas galda tenisā, tad JUTF Tev būs unikāla iespēja piedalīties galda tenisa turnīrā!

 PIETEIKTIES nolikums

FUNKY MONKEY BATTLE

FUNKY MONKEY BATTLE ir divu hip hop elementu apvienojums: viens no elementiem ir Freestyle battle jeb Brīvrunu cīņa. Tajā reperiem ir jānoskaita tehniski un liriski labākās rīmes par tēmu, kuras tiek izdomātas uz vietas, kā arī maksimāli jātrāpa tieši uz bīta. Jenotu festivāla cīņā uzvar tas, kurš visatbilstošāk nosacījumiem ir uzstājies! Otrs elements ir Beat battle. Notiek starp diviem “beat makeriem” jeb producentiem. Viņu uzdevums ir atrādīt savus karstākos un labākos bītus, pie kuriem galva un ķermenis pats kustēsies līdzi. 

GALVENO BALVU NODROŠINA - T STUDIO ; KREISAIS KRASTS

 PIETEIKTIES nolikums

KFC ēšanas sacensības

ĒŠANAS SACENSĪBAS ieguva milzīgu cilvēku interesi Jenotu Urban Trap Festival, kas pirmo reizi norisinājās 2021. gadā. Aktivitāte izveidota sadarbībā ar mūsu draugiem KFC. Ja garšo asās vistiņas, vari tās ēst daudz un dikti, kā arī jūti sevī azartisku garu - seko līdz pasākuma informācijai un piesakies aktivitātei. Ātrākie ēdāji saņems fantastiskas balvas no mūsu gādīgajiem sadarbības partneriem.

PIETEIKŠANĀS - festivālā uz vietas!