Visiem zināmais Ozols – viens no hiphop žanra aizsācējiem Latvijā. Savas gaitas uzsācis jau deviņdesmitajos un trīs reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu. Ne tikai pieredzējis, bet arī izcils un Latvijā plaši pazīstams mākslinieks. Nav ko lieki piebilst, jo Ozols nevienu neatstās vienaldzīgu.

Četri izcili zināmi latviešu reperi (Steps, Rolands Če, Xantikvariāts un Prusax), kas 2019. gadā, pēc kopējā koncerta ‘’Paliec skolā’’ nolēma, ka šāds sastāvs nepieciešams gan repa cienītājiem, gan viņiem pašiem, izveidoja reperu apvienību, kurā satiekas šīs četras ievērojamās un iecienītās latviešu repa zvaigznes. Izcilo dziesmu ‘’Svars’’ un ‘’GANGx100’’ autori šobrīd strādā pie jauna albuma, kas jau drīz tiks laists pasaulē. Kā vienmēr, jaunā, bet izcilā reperu apvienība skatuvi nonesīs un publikai liks izsvīst uz visiem 100%.

Grupas pirmsākums meklējams repa apvienības "Kreisais krasts" radošajā saimē, kur sākotnēji dažādos projektos satikās visi četri "Muud" dalībnieki: Ingus Šusts (Punkts uz i), Mārtiņš Mednis (cepums), Jānis Krūmiņš (Mazais zaļais) un kreatīvais ģenerālis Toms Rings.

Enerģiskais 23 gadus vecs reperis no Ikšķiles/Ogres, kurš repo gan latviski, gan angliski. Viņš ir ne tikai dalībnieks “freestyle” repa apvienībai ‘’Brīvrunu Projekts’’, bet arī daļa no mums visiem zināmās, prestižās Latvijas hip-hop grupas ‘’Kreisais Krasts’’.

Atlidojis no mazās Lubezeres, Ods ir salīdzinoši svaigs knislis Latvijas repa mūzikas scēnā. Nesen izlaidis savu otro albumu “Nestāsti Mammai”, kas ieguvis atzinību no citiem reperiem, kā arī žanra cienītājiem. Viņa mērķis ir labot odu reputāciju sabiedrībā un nodrošināt to, ka visos tusos tiks dzirdēts vismaz viens moskīts, kuru negribēsies nosist. Ja nepatīk odi, turi logus ciet, jo šovasar tie būs gan uz ādas, gan jūsu tumbās.

KJUUMANIS repa aprindās guva strauju popularitāti pēc uzvaras 371 clique battle. Šī gada 27. maijā izdevis savu debijas albūmu "VĒL SMARAGDĀ", kur sadarbojas ar tādiem pašmāju izpildītājiem kā Xantikvariāts, Ods, KZR u.c. KJUUMANIS ir daļa no repa apvienības "Prospekti", kas top par G FUNK aizsācējiem Latvijā.

Aktīvs DnB elektroniskās mūzikas producents. Jau teju 13 gadus ar saviem ritmiem dalīsies un jumtu noraus līdz maksimumam. Viens no DnB subžanra "Jump Up" pionieriem Latvijā. Pieredzi krāj jau no mazotnes, kā arī piedalījies dažādos projektos kā dzimtenē, tā arī ārpus tās. Savus skilus atrādīs un balli iegriezīs uz Jenotu Urban Trap Festivāla deju grīdas . Vai esat gatavi?

Chris Vader iespējams atpazīsi, ja sauksim vienkārši Veiders, bet varbūt tieši viņa izteikti smagais un tehniskais skanējums ir tas, kas tevi uzrunās! Viņš ir LV producents un DJ, kurš savu darbību uzsāka 2010. gadā. Vairākkārt uzstājies Beļģijā un sadarbojies ar ierakstu kompānijām UK un USA. Pēdējo gadu laikā pārgājis uz HipHop/Trap mūzikas producēšanu un ir sadarbojas ar tādiem LV māksliniekiem, kā Ansis, Steps, Kjuumanis, EV un citiem.

Skaabe? Jā, tas pats, kurš festivālā noteikti būs skābākais čalis. Underground scēnā darbojas jau vairāk kā 6 gadus un ir piedalījies vairākos skaļos mūzikas festivālos gan kā DJ, gan kā producents.

 Mēs garantējam, ka bijusī Ērenpreis rūpnīca sajutīs, ko nozīmē Urbānā kultūra, jo Skaabe uzstāsies kopā  ar Chris Vader un šis duets Tev paliks atmiņā.

Elektroniskās mūzikas producents un DJ grīdu uzkurinās ar DnB, Jungle un Roller žanru gabaliem. Guvis iedvesmu studējot Anglijā, RalphB vēlas iepazīstināt pašmāju cilvēkus ar lauztiem ritmiem.

Jauns un enerģisks džeks vārdā Dmitrijs Dmitrijevs – dzīves baudītājs un asu izjūtu cienītājs, kurš savu ikdienu nespētu iedomāties bez DnB. Savas DJ gaitas aizsācis 2019. gadā, iedvesmojoties no kāda reiva pasākuma. Viņš vienmēr iet uz saviem mērķiem un aicina to pašu darīt arī pārējiem. Adrenalīns un spēcīgi ritmi – cerams, ka esat sagatavojušies!

Ja jums ir paveicies, tad šo eneģisko DnB DJ jau esat redzējuši, spridzinot deju grīdas vietējos Rīgas bāros, klubos un “Rave Rebellion” eventos. Savos setos dod priekšroku dažādiem DnB subžanriem - var uzkurināt deju grīdu ar neurofunk, jump up un crossbreed, vai dalīties mīlestībā pret Liquid un Techstep rolleriem.

Sagatavojiet savas krosenes, būs karsti!

DJ, kam pasākumos nāk klāt un saka: “Nebiju gaidījis, ka tu esi meitene!”. Staigājoša neirofanka bumba ar laika degli. Visticamāk sašķaidīs tevi mazos gabaliņos pa deju grīdu, bet nevar zināt droši, tāpēc nāc, pārbaudi.

T STUDIO STAGE 

D I N jeb Kristians Dinsbergs, kurš no jaunību dienu hip-hop klausīšanās nokļuvis līdz elektroniskās mūzikas DJ un producenta karjerai. D I N mūs uzkurinās ar ritmisku, melodisku, basa līniju vadītu deju mūziku, kas iekļauj ļoti daudz māksliniecisku detaļu. Vai esat gatavi kārtiīgai hipnozei?

DJ un producents no Rīgas, kurš savu atpazīstamību elektroniskās mūzikas pasaulē ieguva ar paša radītem gabaliem un unikālu izlasi. Mūzikā dod priekšroku minimālistiskai pazemes skaņai ar rotaļīgām, zemām frekvencēm. Vienmēr tiecas pēc jauniem ierakstiem un svaigām skaņām. Valts Incis nav sveša seja – ar savām ballītēm viņš ieguvis ievērojamu atpazīstamību Rīgā, un Jenotu Urban Trap Festivālā jums parādīs, kā kārtīgi noraut jumtu.

DJ un Vinila entuziasts, kurš ierakstu pasaulē sācis rakties jau pirms sešiem gadiem. Pārsvarā kurinās ar house, techno un minimal music. Viņa setā dzirdēsiet dinamisku un mainīgu pieeju house skanējumam, to sajaucot ar dažādu noskaņu un dažādu laikmetu ierakstiem. SANDYAJ ar savu mūziku klausītājus un dejotājus izaicinās ar eklektiskāku skatījumu uz pagrīdes elektroniskās mūzikas pasauli.

DJ ar lielu uzstāšanās pieredzi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, uzstāsies ar underground house, deep house, microhouse, minimal, dubtechno un breaks žanriem. Šo DJ ģēniju iespējams esat redzējuši kurinot deju grīdu tādos pasākumos kā Sensation White, Knockout vai Dance Summit u.c. Šoreiz iekurinās kārtīgi!

Dzimis un audzis rīdzinieks, kurš savu karjeru aizsācis jau 2005. gadā. Laika gaitā piedalījies dažādos festivālos un iesildījis neskaitāmi daudz mākslinieku. Iespējams šo džeku esat redzējuši, dalot skatuvi ar citiem izciliem māksliniekiem klubā ‘’OneOne’’. Velciet ērtas drēbes, jo šis nebūs nekāds valsītis!

Kaimiņu (LT) house music pārstāvji, kas jau labu laiku pazīstami ar neskaitāmu ballīšu organizēšanu Lietuvā – bezgalīgas elles stundas, kas pavadītas dažādos festivālos un pašu organizētos pasākumos visā Lietuvā. Vai esat gatavi iepazīties ar spēcīgiem Lietuvas ritmiem?